Szanowni Państwo!
26 czerwca 2020 r. jest wyjątkową datą w kalendarzu – wieńczy mijający rok szkolny.
Niestety inaczej, niż w poprzednich latach, żegnamy naszych uczniów, rozpoczynających letnie wakacje: bez uroczystej atmosfery, bez statystycznego podsumowania, doniosłego wyróżniania najlepszych i najwytrwalszych
W osiągniętych celach. Dlatego choć w wirtualnej formie zwracam się
z podziękowaniem i życzeniami.
Szanowni Rodzice!
Sytuacja, w której znaleźliśmy się, wymusiła na Was dodatkową rolę – przejęliście część obowiązków nauczycieli, pomagając swoim dzieciom odnaleźć się w czasie pandemii. W imieniu nauczycieli i moim własnym dziękuję za wytrwałość, cierpliwość, zrozumienie oraz współpracę.
Drodzy Uczniowie,
po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy i finiszem w formie ,,nauki na odległość” należą się Wam wielkie brawa! Dziękuję Wam, że byliście
w wirtualnym kontakcie z nauczycielami i wywiązywaliście się ze swoich obowiązków. Teraz nadszedł czas odpoczynku. Życzę Wam słonecznych, ciepłych i bezpiecznych wakacji.
Kochani Absolwenci!
Żegnacie się z naszą szkołą i mam nadzieję, że będziecie wspominać nas z łezką w oku, bo w murach tej szkoły mogliście czuć się jak w domu. Każdy z Was wybrał już dalszą drogę. Pamiętajcie, że każde ,,drzwi do przyszłości” łatwiej otwiera się szacunkiem, dobrocią, uśmiechem i życzliwością. Wam szczególnie życzę słoneczka i radości z wypoczynku.
Drodzy Nauczyciele,
również dla Was nadszedł czas wytchnienia, szczególnie po ostatnich miesiącach pracy przed komputerem. Dziękuję Wam za ogromny wysiłek
i cierpliwość.
Dziękuję również Wam, drodzy Pracownicy Administracji i Obsługi za codzienną pracę.
Życzę Nam wszystkim wspaniałego, ciepłego i słonecznego urlopu.
W imieniu grona pedagogicznego dziękuję również Radzie Rodziców za współpracę. Wasze zaangażowanie w życie społeczności szkolnej było i jest dla nas ogromnym wsparciem – to dzięki Wam mogliśmy zrealizować wiele przedsięwzięć na rzecz dzieci i szkoły.
Drodzy Uczniowie! Rok szkolny 2019/2020 uważam za zamknięty!

Radosława Jurga
Dyrektor Szkoły Podstawowej
im. Noblistów Polskich w Gościejewie